Utoljára megtekintett
A tételek listájának megtekintéséhez jelentkezz be
Kedvencek
A 19. és 20. század fordulójának egyedi, szentimentális festményei nagyszerűek a régi festészet szeretőinek. Visszarepítenek egy letűnt korba, ahol az akkori művészek főként a klasszikus és impresszionista irányzatokból merítettek ihletet. A melankolikus tájképek, a méltóságteljes portrék és a kifinomult, választékos aktok a századfordulói festők érdeklődésének fő témái voltak. A régi festészet ma is gyönyörködtet bennünket - rendkívüli művészi ügyességével, különféle technikák használatával és színkombinációjával. Magával ragad történelmével, és visszarepít bennünket a régmúlt időkbe. A régi festészet a vidék történetét és a városok ipari fejlődését egyaránt elmeséli; eredeti, fából készült, gyönyörűen faragott keretekbe zárva mutatja be az emberi történelmet. A régi festmények aukciói rendkívül népszerűek az antikvitás ismerői és a műgyűjtők körében.
A régi festészet aukcióin kiírt festmények között a 19. és 20. század fordulójának alkotóinak művei között elképesztő gyöngyszemeket találhatunk. Minden festmény a szerző élettapasztalataiból merített egyéni története, amelyiken keresztül a legközelebbi embereit, családját, barátait, lakóhelyeiket, munkáit, valamint egy letűnt korszak valóságát bemutatja. A régi festészet a táj szépségét bemutatja, megengedi, hogy visszautazzál az időben, megismerkedjél a múlt szokásaival, divatjaival, és gyakran a korabeli társadalmi hangulatot is tükrözi, szokástörténetekel ismertet. A régi festészet aukcióin olyan ismeretlen szerzők egyedi festményei is megtalálhatók, akiknek története és kiléte örökre rejtély és feltáratlan titok marad. A régi festészet gazdag vallási festményekben is – Madonna képei gondosan átvitt vászonra, bibliai jelenetek klasszikus stílusú vizualizációi, szentek képei és vallási rítusok képei, amelyek szorosan kapcsolódnak azoknak az országoknak a vallástörténetéhez, ahol a vallás mindig is hatalmas szerepet játszott.
Online aukcióinkon régi festészet olyan alkotásait találhatsz, amelyek létrehozásuk óta változatlanok és konzerválási beavatkozás nélkül maradtak fenn. Ugyanakkor mindegyik kiváló állapotban van megőrizve. A vászon meg a keretek, valamint a festékrétegek természetes öregedése egyedi alkotásokká teszik, amelyek tökéletesen illeszkednek a vintage enteriőrbe. A régi festészet remekül mutat majd a modern belső terekben is, ahol olyan meglepő kiegészítőkként használhatók, amelyek megtörik a minimalista dizájnt. A régi festészet a múlt szellemével teli, egyedi festmények jelent. Ezek ideális ajándékok nem csak a művészet szeretőinek és képgyűjtőknek, hanem építészeknek, belsőépítészeknek és a történészeknek is. A régmúlt korból származó festmények művészi jelleget kölcsönöznek, és minden belső érdekes elemei lesznek. Nemcsak a nappaliban, az irodában vagy az otthoni könyvtárban, hanem egy étteremben vagy kávézóban is jól működnek majd.
A OneBid.hu aukciós weboldal együttműködik a legnagyobb művészeti galériákkal, így rajtunk keresztül részt vehet a 19. és 20. század fordulójának legjobb alkotók festményeinek aukcióin. Kényelmesen, a világ bármely pontjáról, valós időben licitálhatsz régi festményekre, távolról követve az egyes aukciók előrehaladását és fejlődését. A nálunk lebonyolított aukciók alkalmat adnak arra, hogy egy egyedülálló, hosszú múltra visszatekintő festményeket szerezz meg amelyekben a mai napig jelen a történelem szelleme. Nálunk nyugodtan licitálhatsz ismert és ismeretlen művészek alkotásaira, melyek szépségükkel, kifinomultságukkal és a szerző hatalmas tehetségével gyönyörködtetnek.