Elhelyezkedés
Méret

Könyvek és ősnyomtatványok - Internetes árverések Online licitálás

A gazdag kötetgyűjtemény igazi alkalom egyedi tárgyak beszerzésére az irodalomkedvelők számára. Antikváriumi árverésünk és ősnyomtatványok értékesítése az egyetlen olyan rendezvény, amelyen kiemelkedő, a 20. század második feléből és annál régebbi ritka könyveket és nyomtatványokat is lehet kapni. A OneBid aukciós platformon olyan egyedi tárgyakat találhatsz, amelyekkel mindenképpen érdemes bővíteni a gyűjteményedet. Az árveréseink jó alkalmat adnak egy új kollekció létrehozására is. Tekintsd meg ajánlatunkat, és kezdjél el licitálni. Meghívunk, hogy tekintsd meg az ősnyomtatványok online aukcióit.

Mik az ősnyomtatványok?

Az ősnyomtatványok és a ritka könyvek online vásárlása nagyszerű ötlet jövedelmező befektetésnek. A megalapozott döntés meghozása érdekében azonban érdemes utánajárni, mik is azok az ősnyomtatványok, és milyen jellemzők határozzák meg őket. A definíció szerint az ősnyomtatványok mindazok a kiadványok, amelyeket a nyomdászat feltalálásától a 18. század végéig nyomtattak. 1455-ben kezdődött ez az időszak és több mint 350 évet tartott. Ezek a kiadványok a következőket tartalmazzák: mindenféle szórólapokat, térképeket, grafikákat, természetesen könyveket és prospektusokat, és pl. dokumentumokat is. Minden ősnyomtatványnak rendelkeznie kell egy olyan fő tulajdonsággal, amely kiemeli a később készült többi könyv közül. Ez például a könyv kézi előállítása és az összes elemeinek csatlakoztatása. A könyv elemi közé tartozik a papír, a tipográfia, az illusztrációk és a kötés. Ezenkívül az ősnyomtatványokat a teljes könyv vagy bármely más kiadvány legmagasabb szerkesztői szint megbecsülésével kell készíteni. Ősnyomtatványok értékesítése vár a OneBid aukciós platformon.

Ősnyomtatványok – értékesítés a OneBid online aukcióin

Ősnyomtatványok és ritka könyvek online aukciói változatosak, így mindenkinek esélye van megtalálni a keresett példányt. OneBid weboldalunkon többek között egyedi kéziratokat, köztük Thomas Tellefsen norvég zeneszerzőtől származó kéziratokat, valamint exkluzív katalógusokat, költészetet és prózát is találhatsz. Az aukciós platformunkon az összes bemutatott ritka könyvnek és ősnyomtatványnak saját kártyája van, amely pontos leírást és fényképeket tartalmaz a licitált tárgy részleteiről. Gyakran előfordul egy adott szerző vagy kiadó biogramia is. Ha kérdésed vagy kétséged van, csapatunk készséggel rendelkezésedre áll. Fordulj hozzánk bizalommal, szívesen adunk szakmai tanácsot. Mindenképpen próbáld ki!

OneBid – régi nyomatok, ősnyomtatványok árverései online

A OneBid egy modern aukciós platform, amelyet 2014-ben alapítottak azzal a céllal, hogy lehetővé tegyék a kiválasztott aukciókon való élő részvételt az interneten keresztül – nem csak az ősnyomtatványok online értékesítését. A javasolt területek a következők: ókori és modern festészet, fényképek, ékszerek, katonai tárgyak és érme-, bankjegy-, jelvény- és kitüntetésgyűjtemények. A OneBid által kínált szolgáltatások és funkcionalitások minősége összemérhető a többi ilyen típusú külföldi platforméval, így a cégünk helyet foglal a világ legjobbai közt.