Bútor - Internetes árverések Online licitálás

Legyél az egyedi anyagokból és fafajtákból készült egyedi bútorok egyik tulajdonosa. Az aukciók tárgyai Art Deco, Louis Philippe vagy más stílusban készített asztalok, fotelek, állványok és bútorok. A tárgyak rendeltetésüktől, eredettől és korszaktól függően igényes díszítéssel vagy egyszerű, mégis érdekes kiegészítőkkel készültek. A OneBid bútoraukciós ajánlatát választva egyedi térdarab vagy kiváló befektetés birtokába kerülhetsz. Tekintsd meg bútoraukcióink kínálatát.

Bútoraukciók a OneBiddel – jó befektetés

Ma már nem csak a belsőépítészet szerelmesei vágynak a stílusos, vagy az antik bútorokra, hanem a befektetők is! A bútorok és az aukciók tökéletes kombinációt jelentenek, amely lehetővé teszi a tőke növelését valamivel kevésbé tipikus módon. Ma ráadásul a pénzügyi ajánlatok nem túl kedvezőek, így nem meglepő, hogy alternatívákat keresnek a befektetők. Sőt, bútorainkat nem csak tapasztalt gyűjtőknek ajánljuk, hanem azoknak is, akik például régiségekkel szeretnének foglalkozni. Ha kezdő gyűjtő vagy befektető vagy, csapatunk szívesen bemutatja a licitálási eljárásokat, és segít az első aukciók sikeres lebonyolításában. A OneBid lehetővé teszi felhasználóinak, hogy a világ bármely pontjáról interneten keresztül, élőben részt vegyenek az aukciókon. Többé nem kell attól tartanod, hogy a kívánt bútoraukciók csak a világ másik féltekén elérhetőek – talán a mi platformunkon találod meg őket. Kérjük, vedd fel velünk a kapcsolatot! Ellenőrzött bútorárverések várnak rád a OneBid online aukciós platformon.

Antik bútor árverések - tőkebefektetés

Mindegy, hogy eredeti bútorkészletet keresel lakásodba, vagy csak jó befektetést szeretnél végrehajtani – használd a OneBid platformot. Kínálatunk változatos és sok ember ízlésének megfelel. Bútoraukcióinkon például egy barokk komódot vagy egyedi szekrényt a vágyott furnérral licitálhatsz. Stílusukat reprezentáló, jellegzetes, egyedi tulajdonságokkal rendelkező, minőségi tárgyakról van szó. Márványoszlopokat és még sok mást is találhatsz az általunk kínált bútoraukciókon. Minden aukcióhoz külön kártya készült, amely leírásban és fényképekkel részesíti a licitált tárgyat. Így akár online is nagy pontossággal ellenőrizheted az adott bútor állapotát. A bútor egy igazán stabil alternatív tőkevédelemnek számít. Ha kérdésed vagy kétséged van - lépjél velünk kapcsolatba! Csapatunk szívesen válaszól, és szükség esetén szaktanácsot is ad. Próbáld ki!

OneBid – Az Ön online bútoraukcióid

A OneBid egy 2014-ben alapított modern aukciós platform. Tevékenységünk kezdete óta az a célunk, hogy a világ minden tájáról élő emberek részt vehessenek a kínálatunkban megtalálható bútorok és egyéb egyedi tárgyak online aukcióin. Köztök vannak például: szobrok, kortárs festmények vagy grafikák és rajzok. A javasolt aukciókon például érmék, jelvények és kitüntetések, valamint részvények és kötvények gyűjteményei találhatók. A bútorárverések mellett a katonai tárgyak, a kerámiák és az üvegek, valamint a könyvek és ősnyomtatványok is nagy népszerűségnek örvendenek. A OneBid online aukciós oldal nagy előnye, hogy a kínált szolgáltatások és funkcionalitások minősége összemérhető a többi ilyen típusú külföldi platforméval, így a cégünk helyet foglal a világ legjobbai közt.

Tekintsd meg ajánlatunkat, ha érdekelnek a bútoraukciók. A OneBid segítségével részt vehetsz valós időben zajló bútor aukciókon, amelyeken keresztül egyedi termékek tulajdonosává válhatsz. Regisztrálj a weboldalunkon, hogy részt vehessél ezeken az egyedülálló eseményeken. Iratkozz fel a hírlevélre, és értesülj az általunk kínált újdonságokról. Vásárolj és licitálj éjjel-nappal az online árveréseknek köszönhetően.

A OneBid által előkészített bútoraukciók lehetővé teszik, hogy egyedi tárgyak, azaz asztalok, fotelek vagy szekrények boldog tulajdonosává válj. Licitálni lehet Art Deco, Louis-Philippe vagy más stílusú bútorokra is. Minden tárgyat szakembereink alaposan ellenőriztek. Így biztos lehetsz abban, hogy egy kiváló befektetésben lesz részed.