Színek
Címkék BETA info

Régi festészet - Internetes árverések Online licitálás

A 19. és 20. század fordulójának egyedi, szentimentális festményei nagyszerűek a régi festészet szeretőinek. Visszarepítenek egy letűnt korba, ahol az akkori művészek főként a klasszikus és impresszionista irányzatokból merítettek ihletet. A melankolikus tájképek, a méltóságteljes portrék és a kifinomult, választékos aktok a századfordulói festők érdeklődésének fő témái voltak. A régi festészet ma is gyönyörködtet bennünket - rendkívüli művészi ügyességével, különféle technikák használatával és színkombinációjával. Magával ragad történelmével, és visszarepít bennünket a régmúlt időkbe. A régi festészet a vidék történetét és a városok ipari fejlődését egyaránt elmeséli; eredeti, fából készült, gyönyörűen faragott keretekbe zárva mutatja be az emberi történelmet. A régi festmények aukciói rendkívül népszerűek az antikvitás ismerői és a műgyűjtők körében.

Ókori festészet - történelem és titkok

A régi festészet aukcióin kiírt festmények között a 19. és 20. század fordulójának alkotóinak művei között elképesztő gyöngyszemeket találhatunk. Minden festmény a szerző élettapasztalataiból merített egyéni története, amelyiken keresztül a legközelebbi embereit, családját, barátait, lakóhelyeiket, munkáit, valamint egy letűnt korszak valóságát bemutatja. A régi festészet a táj szépségét bemutatja, megengedi, hogy visszautazzál az időben, megismerkedjél a múlt szokásaival, divatjaival, és gyakran a korabeli társadalmi hangulatot is tükrözi, szokástörténetekel ismertet. A régi festészet aukcióin olyan ismeretlen szerzők egyedi festményei is megtalálhatók, akiknek története és kiléte örökre rejtély és feltáratlan titok marad. A régi festészet gazdag vallási festményekben is – Madonna képei gondosan átvitt vászonra, bibliai jelenetek klasszikus stílusú vizualizációi, szentek képei és vallási rítusok képei, amelyek szorosan kapcsolódnak azoknak az országoknak a vallástörténetéhez, ahol a vallás mindig is hatalmas szerepet játszott.

Az ókori festészet egyedi példái

Online aukcióinkon régi festészet olyan alkotásait találhatsz, amelyek létrehozásuk óta változatlanok és konzerválási beavatkozás nélkül maradtak fenn. Ugyanakkor mindegyik kiváló állapotban van megőrizve. A vászon meg a keretek, valamint a festékrétegek természetes öregedése egyedi alkotásokká teszik, amelyek tökéletesen illeszkednek a vintage enteriőrbe. A régi festészet remekül mutat majd a modern belső terekben is, ahol olyan meglepő kiegészítőkként használhatók, amelyek megtörik a minimalista dizájnt. A régi festészet a múlt szellemével teli, egyedi festmények jelent. Ezek ideális ajándékok nem csak a művészet szeretőinek és képgyűjtőknek, hanem építészeknek, belsőépítészeknek és a történészeknek is. A régmúlt korból származó festmények művészi jelleget kölcsönöznek, és minden belső érdekes elemei lesznek. Nemcsak a nappaliban, az irodában vagy az otthoni könyvtárban, hanem egy étteremben vagy kávézóban is jól működnek majd.

Régi festészet aukciói a OneBid.hu-n

A OneBid.hu aukciós weboldal együttműködik a legnagyobb művészeti galériákkal, így rajtunk keresztül részt vehet a 19. és 20. század fordulójának legjobb alkotók festményeinek aukcióin. Kényelmesen, a világ bármely pontjáról, valós időben licitálhatsz régi festményekre, távolról követve az egyes aukciók előrehaladását és fejlődését. A nálunk lebonyolított aukciók alkalmat adnak arra, hogy egy egyedülálló, hosszú múltra visszatekintő festményeket szerezz meg amelyekben a mai napig jelen a történelem szelleme. Nálunk nyugodtan licitálhatsz ismert és ismeretlen művészek alkotásaira, melyek szépségükkel, kifinomultságukkal és a szerző hatalmas tehetségével gyönyörködtetnek.