Térképek - Internetes árverések Online licitálás

A történelmi térképek gyűjtése elit szenvedélynek minősül. Az egyedi példányok azonban nemcsak remek befektetést jelenthetnek, hanem lenyűgöző dekorációként vagy ajándékként is használhatóak. Fedezd fel kiterjedt térképgyűjteményünket. A térképaukció egyedülálló lehetőség a gyűjtők vagy befektetők csoportjához való csatlakozásra. A OneBid aukciós platformon akár 16. századi térképek aukcióin is részt vehetsz. Ezekkel érdemes a gyűjteményedet gazdagítani, vagy akár egy teljesen új kollekciót létrehozni. Csatlakozz hozzánk, és még ma kezdj el licitálni. Kérjük, tekintsd meg a térképaukcióinkat.

Régi térképek - jó befektetés

A régi térképeket és a hozzájuk kapcsolódó aukciókat nem csak a téma iránt hosszú évek óta érdeklődő rafinált gyűjtők keresik, hanem a befektetők is. Főleg ez utóbbiak érdeklődése nem lehet meglepő, hiszen manapság nem sok olyan tárgy létezik, amely jó tőkevédelmet biztosítana. Éppen ezért a befektetők egyre inkább alternatív megoldásokat keresnek. Ezeknek az egyikük a térképaukciók. A térképek nagy előnye a viszonylag kis méretük, és még a nagyobb példányok esetén is a könnyű tárolás. A régi térképeket olyan emberek is keresik, akik számára szentimentális értékkel bírnak. A gyűjthető térképek bármilyen tér szép díszei lehetnek. Érdemes kihasználni a OneBid honlapján elérhető térképaukciókat. Ezen túlmenően az, hogy lehetővé tettük összes akcióban az interneten keresztül történő részvételt, javaslataink széles közönséghez juthatnak el. Ha csak most kezded kalandodat az egyedi tárgyak gyűjtésével, csapatunk örömmel bemutatja a licitálás menetét. Vedd fel velünk a kapcsolatot még ma. Ellenőrzött térképaukciók várnak rád a OneBid aukciós platformon.

Térképaukciók – széles OneBid ajánlat

A OneBid által kínált térképaukciók a példányok széles választékát fedik le. Ügyfeleink számára a 17., 18., 19. és 20. századból származó térképeket készítettünk elő. Ilyen például a Magyar Királyság 17. századi térképe, amelyt fakeretben lehet találni az árveréseinken. Hasonlóan a 19. század második felében készült Bécs litográfiai térképére és nálunk lehet licitálni. Ezen túlmenően mindent megtettünk annak érdekében, hogy az összes térképaukciós résztvevő megalapozott döntést tudjon hozni - minden tételhez külön kártyát készítettünk. Az aloldal leírást, részletes fényképeket és a legtöbb esetben a térképek aktuális állapotáról szóló információkat tartalmazza. Aukcióinkat sikeresen használhatják mind a tapasztalt gyűjtők, mind azok, akik egyszerűen csak egy szép dekorációt keresnek. Ha kérdésed vagy kétséged van, csapatunk készséggel rendelkezésedre áll. Vedd fel velünk a kapcsolatot, és mi szívesen állunk rendelkezésedre szakmai tanácsokkal. Mindenképpen nézd meg!

OneBid – az online térképaukcióid

A OneBid egy modern aukciós platform, amely 2014 óta működik sikeresen az iparágban. Célunk, hogy ne csak térképaukciók, hanem sok más egyedi tárgy élő online aukcióin is részt vehessen minél több ember. Honlapunk olyan területekről is kínál egyedi példányokat, mint a kortárs festészet, szobrászat és fotóművészet. Nagyon népszerűek a lakás is dekoráció és katonai kategóriákból származó tárgyak is. Ékszerek, könyvek, ősnyomtatványok és érmék aukcióit is kínálunk. Ráadásul online aukciós weboldalunk által kínált szolgáltatások és funkcionalitások minősége összemérhető a többi ilyen típusú külföldi platforméval, így a cégünk helyet foglal a világ legjobbai közt.

Régi térképek - aukciók régi gyűjtőknek és újoncoknak

Tudod már, hogy aukciós portálunk kínálata valóban széles és változatos. Ennek köszönhetően biztosak vagyunk abban, hogy képesek vagyunk megfelelni a különböző gyűjtők igényeinek. Sok éve gyűjtöd a térképeket? Vannak igazán nagyszerű példányok a gyűjteményedben? Itt biztosan találsz olyat, ami érdekelni fog. Az ajánlatunk gazdagsága az, amit ügyfeleink igazán értékelnek. Ez egyben a legjobb bizonyíték arra is, hogy nem kell sok pénzzel rendelkezned az aukcióra való „belépéshez”. A OneBid-en olyan aukciókat is találhatsz, amelyek szó szerint minimális összegekkel kezdődnek. Rajtad múlik, hogy melyiken veszel részt.

Licitálj régi térképekre a OneBiden, és bővítsd gyűjteményedet egyedi darabokkal. Ajándékozz térképeket szeretteidnek. Végül is, az ilyen átgondolt ajándékok sokkal élvezetesebbek. Szeretettel várunk.