Képeslapok - Internetes árverések Online licitálás

A régi képeslapok aukciói kiváló alkalmat adnak arra, hogy gyűjteményedet többek között a 20. század első feléből származó példányokkal bővítsd. Aukcióinkat a grafológia és képeslapgyűjtőknek, valamint az egyedi tárgyak befektetőinek és gyűjtőinek ajánljuk. A bemutatott képeslapok az aukciós házunk gyűjteményeihez tartoznak. A OneBid képeslapaukciók széles választékát kínálja. Csatlakozz hozzánk most, és kezdj el licitálni. Meghívunk, hogy tekintsd meg érdekes képeslap aukcióinkat.

Képeslapok aukciói – nem csak tapasztalt gyűjtőknek

A régi képeslapokra nem csak a tapasztalt gyűjtők vágynak, akik új egyedi tárgyakkal szeretnék bővíteni gyűjteményüket. A képeslap árveréseket a kezdő hobbibarátoknak is ajánljuk, akik csak most kezdik kalandjukat a tárgyak gyűjtésével. Képeslap aukcióink ideális ajánlatot jelentenek azoknak is, akik meg akarják védeni tőkéjüket és stabil, hosszú távú befektetést szeretnének megvalósítani. A képeslapok viszonylag kicsik, és még egy nagy képeslapgyűjtemény is kevés helyet foglal el az antik bútorokhoz vagy műalkotásokhoz képest. Ennek köszönhetően megengedheted magadnak egy ilyen kollekció létrehozását anélkül, hogy sok helyre lenne szükséged. Képeslap aukcióinkat azoknak is szánjuk, akik egy szentimentális utazásra vágynak. A javasolt képeslapok közül sok történelmi értékkel bír, mert például háborús időszakból származik. Az aukción való részvétel engedélyezése az interneten keresztül azt jelenti, hogy a világ bármely pontjáról részt vehetsz árveréseinken. Ha kezdő gyűjtő vagy, csapatunk szívesen elmagyarázza neked a licitálás folyamatát. Kérjük, vedd fel velünk a kapcsolatot! Ellenőrzött képeslap aukciók várnak rád a OneBid online aukciós platformon.

Képeslapok – online aukciók a OneBidnél

A régi képeslapok iránti érdeklődés folyamatosan nő, ezért döntöttünk úgy, hogy aukciós platformunkon bevezetjük a képeslap aukciókat. A képeslap kikiáltási árai nagymértékben eltérnek egymástól, csakúgy, mint a képeslap aukciók teljes kínálata a OneBid webhelyen. Javaslataink között szerepelnek például az I. világháborúból kézzel rajzolt tábori képeslapok, külföldi városképek, emblematikus szimbólumok. Egyedi képeslapokat és teljes készleteket mutatunk be egyaránt. Minden képeslap aukciónkhoz egy külön kártya tartozik, ahol a leíráson kívül az összképről és az egyes részletekről készült fotók is találhatók. Mindezt azért, hogy teljesen tudatosan válaszd ki a licitálnivaló képeslapot. A gyűjthető képeslapok valóban nagyon jó alternatív tőkevédelmet jelentenek. Ha kérdésed vagy kétséged van, forduljon hozzánk! Csapatunk készséggel áll a rendelkezésedre és szívesen segít tanáccsal is. Próbáld ki!

Képeslapok a legigényesebb gyűjtőknek

Az aukciós oldalunkat első alkalommal látogatók, de azok a vásárlók is, akik már régóta velünk vannak különösen nagyra értékelik, hogy különféle elvárásoknak és követelményeknek igyekszünk megfelelni. Miről is beszélünk pontosan? A bemutatott képeslap aukciók rendkívül gazdag és változatos gyűjteményt alkotnak. Nem korlátozzuk meg magunkat egy formátummal, vagy akár egy kategóriával sem. Ennek köszönhetően minden potenciális licitálónak lehetősége van olyan képeslapokat találni, amelyek igazán tetszeni fognak neki. Ahogy már némileg hangsúlyoztuk – az egyszerűtől a művésziig, történelemre vagy konkrét városokra utaló példákig. Az aukcióink között több olyan tárgyat találtál, amely érdekel? Fantasztikus! Akkor semmi sem akadályozza meg, hogy licitáljál is rájuk. Különösen azért, mert a teljes ajánlattételi folyamat nagyon intuitív és nagyon egyszerű. Emellett mindig készen állunk, hogy segítsünk - ha kétségeid vannak, bármikor hozzánk fordulhatsz. Az egyedi képeslapok varázslatossá teszik gyűjteményedet, de befektetésnek is kiválóak.