Na aukcji obecne kilka ciekawych poloników. Całość w stanie bardzo dobrym.
Wydanie: Frankfurt nad Menem 1913.
Format: 19 x 25.5 cm.
Stron: 73 tekstu i 17 tablic z wizerunkami monet.
Oprawa: miękka.
Stan zachowania: lekkie przebarwienia, zabrudzenia, poza tym bardzo dobry.