Nautilus Galeria i Dom Aukcyjny, Karol Wieczorek. Cztery nogi węża
addFeljegyzésedcreate
Tétel leírása
Kraków 2016, Nautilus Galeria i Dom Aukcyjny; wys.: 28 cm, s. 48. Liczne barwne ilustracje. Oprawa miękka. Stan zachowania bardzo dobry.
CímkékBETA
A címkéket a kép felismert kontextusa alapján mesterséges intelligencia jelöli ki. Az algoritmus folyamatosan tanul, és mindent megteszünk azért, hogy az eredmények idővel még pontosabbak legyenek.