Textíliák - Internetes árverések Online licitálás

A OneBid egy aukciós webhely, amelyet 2014-ben hoztak létre a különféle tárgyak gyűjtői érdekében. Többek között értékes szöveteket is találhatunk itt. Vannak például a 20. századból származó példányok, de vannak régebbi darabok is. Fiatal művészek javaslataiból sincs hiány - az alkotásaik egyedi, értékes tárgyak, és lakáskiegészítőként egyszerűen kiválóak. Az új és a régi tárgyak kiváló minőségű anyagokból készülnek, mint például a selyem, gyapjú vagy len. Tekintsd meg a OneBid-en elérhető szövetárveréseket, és bővítsd meg a gyűjteményedet.

Régi szövetek belső dekorációként

Sok ember számára a régi szövetek nemcsak befektetést jelentenek, hanem lehetőséget is adnak a lakás karakterének megváltozására. Egyedülálló megjelenésük egyedivé teszi a berendezést. Rojtos, régi gyapjú tárgyak a 1960-as, 1970-es és 1980-as évekből tökéletesen működnek majd egy retró enteriőrben. Érdekes kiegészítői lesznek az egyre népszerűbb mid-century modern stílusnak is. A szövetaukciókon a retró stílusú enteriőrbe beépíthető darabokat is találsz. A gyapjú- és vászontárgyak tökéletes kombinációt alkotnak a sötét fából készült bútorokkal megtöltött térrel. Bár a régi szövetek dominálnak az aukciókon, vannak fiatal művészek kortárs ajánlatai is. Az ilyen művészek egyedi alkotásai jól működnek a modern lakásokban.

Nem csak szövetek! Tekintsd meg a OneBid többi aukcióit

A OneBidnél minden gyűjtő talál magának értékes tárgyakat. A régi szövetek mellett többek között egyéb dekorációs kiegészítőket is találsz otthonodba. Ebbe a kategóriába tartoznak a vintage gyertyatartók és az eredeti lámpák. Nincs hiány értékes órákból sem – csuklós és álló példányukból egyaránt. Ezek a modellek tökéletesek gyűjtőknek, de azoknak is, akik érdeklődnek a divat vagy a belsőépítészet iránt. Nem feledkeztünk meg a kezdő gyűjtőkről sem, ezért kínálatunkban sok plakátaukció is szerepel. Ezek az egyik legolcsóbb, mégis különleges gyűjthető tárgyak. Nagyszerűek azok számára, akiknek nincs sok pénzük. A plakátok ára egy napon megemelkedhet, így rájuk licitálni nem csak stílusos lakberendezés lehetősége, de - az alacsony áruk miatt - kockázatmentes befektetés is. Vannak nálunk olyan egyedi, nagyon drága műalkotások is, amelyek értéke továbbra is csak növekedni fog – többek között régi és modern festmények.