Színek

Elhelyezkedés
Méret
Műtárgy árverések / Művészek
Címkék BETA info

Lakás és dekoráció - Internetes árverések Online licitálás

Ha különleges módon szeretnéd kidíszíteni az otthonodat, az online aukciók a tökéletes lehetőségeket nyerhetsz olyan egyedi lakberendezési termékek vásárlására, amelyeket mások még talán nem is láttak. A lakberendezési termékek és dekorációk aukciói rendkívül népszerűek nemcsak a gyűjtők és a műkedvelők körében, hanem az individualisták körében is, akik stílusuk, preferenciáik és ízlésük alapján szeretnének teret teremteni maguk körül. Az árveréseink kiváló alkalmat adnak eredeti és egyedi dekorációk beszerzésének olyan belsőépítészek számára, akik szokatlan és nehezen fellelhető részletekben gazdag szobastílus-projektekkel szeretnék meglepni ügyfeleiket. Az online aukciókon a lakberendezési dekorációk és kiegészítők között igazi gyűjtői értékű különlegességeket találhatsz, mint például az Arkadius ing a híres tervező "Arkadius is Dead! Long Live P - iFashion" kultikus kollekciójából. Függetlenül attól, hogy melyik stílust szereted jobban, nálunk modern és antik, többféle célra és különféle anyagokból készült lakberendezési kiegészítők tulajdonosává válhatsz.

Eredeti háztartási tárgyak és dekorációk projektjei

Mind a dekorációk, mind a lakberendezési tárgyak nemcsak használható, hanem gyűjthető művészetnek is tekinthetők. A porcelánrajongók vonzóknak találhatják az ikonikus kávéskészletek aukcióit, amelyeket a minőségük és nagy hagyományuk miatt világszerte nagyra értékelik. Tökéletesen megőrzött kávézó készletek projektjei az 1960-as évekből egyedi darabokká válnak, amelyeket nemcsak porcelán-, hanem egy adott korszak használati tárgyak gyűjtői érdekét kelthetik fel. A fiatal kortárs művészek eredeti belsőépítészeti projektjei ugyanolyan népszerűek az online aukciókon. A modernista stílusú kisplasztikák vagy dekorációk, például gyertyatartók formai egyszerűségükkel illeszkednek a minimalista irányzatokba. A globális divatházak és dizájnerek online aukciókon is kínálják eredeti, egyedi, lakberendezési kiegészítőket, például művészi szalvétatartókat, bevásárlótáskákat vagy egyszerűen ruha- és cipőkészleteket, amelyek nem lehet máskép megkapni. Az online aukciókon megvásárolható lakásberendezési dekorációk és kiegészítők nagy történelmi értékkel bírhatnak - aukciós szolgáltatásunk például olyan történelmi mezőgazdasági tárgyak árverését kínálja, mint az eredeti, 19. századi, ismeretlen műhelyekből származó kengyelek.

onebid.hu - univerzális online aukciók

A Onebid.hu egy olyan hely, ahol minden típusú online árverést találhatsz, beleértve a lakberendezési dekorációk is kiegészítők aukcióit, valamint a mindennapi tárgyakat licitálásait is. Függetlenül attól, hogy válogatott tárgyak, például háztartási kellékek gyűjtője, vagy az egyedi belső dekorációk szerelmese vagy-e – aukcióinkon esélyed van a különleges iparművészeti alkotások beszerzésére. Együttműködünk a világ legnagyobb aukciós házaival, így minden nap olyan tételekre licitálhatsz, amelyek a legtehetségesebb alkotók és tervezők kemény munkájának eredményei. Rajtad kívül senki másnak nem lesz ilyen dekorációja, sőt: eredeti ruha- és lábbelikészlete sem. Antik és gyűjthető dekorációkat, történelmi használati tárgyakat, köztük régi bútorokat és konyhai elemeket is találhatsz. Garantáljuk a bizonyított online aukciós résztvevőkkel történő tranzakciók biztonságát, és az online licitálás kényelmét – az árverések a világ bármely pontjáról elérhetőek.