Fényképek - Internetes árverések Online licitálás

Tekintsd meg a művészi és portréfotózás gazdag gyűjteményét. A gyűjtői fotóaukció egyedülálló lehetőséget ad arra, hogy csatlakozz a 19. század második felében készült egyedi fotók és kortárs képek tulajdonosai köréhez. OneBid weboldalunkon fotóaukciókat találhatsz, amelyekkel érdemes kiegészíteni kollekciódat. Csatlakozz hozzánk, és még ma kezdj el licitálni. Meghívunk, hogy tekintsd meg a fénykép aukcióinkat.

Fotóaukció – mi az a gyűjtői fotó?

A művészet iránt érdeklődők, gyűjtők és befektetők egyre inkább hajlandóak alternatív tőkebefektetések után keresni. Az egyik ilyen lehetőség a régi fényképek gyűjtése. A fényképaukciókon szerzett gyűjtő fotókban természetesen nemcsak a megtakarításaid védése érdekében érdekelhet - esztétikai értéke miatt is érdemes utánuk nézni. Értelemszerűen a gyújtott fényképek lehetnek régi vagy kortárs fotográfiak, de magas és időtálló művészi értékkel kell rendelkezniük, a nyomatok pedig archiválási, hagyományos technikákkal kell, hogy készüljenek. Ezenkívül megfelelően alá kell, hogy legyenek írva, és lehetőleg korlátozott sorozat részét kell képezniük. A tárolásuk is fontos. Az ilyen típusú fényképeket többek között a vegyszerektől távol, lehetőleg árnyékos helyen és pász pártúval, üveggel ellátott keretben kell tartani. Az ilyen fényképek több száz dollárra becsülhetők. A legdrágább fénykép több mint 4 millió dollárért kelt el. Ez volt az Andreas Gursky által késztett Rhein II című kép. A fényképezési aukciókon azonban nem csak gyűjthető fényképeket lehet találni. Portré aukciók és még sok más vár rád a OneBiden.

Fényképaukciók – dedikált fényképek

A OneBid aukciós platform kínálata széles és változatos. Többek között portré- és riportfotógráfia, vagy egyedi dedikált fényképek aukcióit találsz nálunk. Főleg ez utóbbiak teszik ki kínálatunk nagy részét - ha részt veszel egy ilyen fényképezési aukción, egy csodálatos emléktárgyra licitálhatsz. Ügyfeleink elvárásainak megfelelve minden fényképaukcióhoz egy dedikált kártya tartozik, amely nem csak leírást tartalmaz, hanem az adott fénykép állapotát bemutató fotókat is. Egyes esetekben szerzői életrajzok is rendelkezésre állnak. Aukcióinkat ínyenceknek, tapasztalt gyűjtőknek és befektetőknek ajánljuk, valamint azoknak, akik kedvenc alkotói által aláirt fotókat keresnek. Ha kérdésed vagy kétséged van, fordulj hozzánk! Professzionális csapatunk készséggel áll az rendelkezésedre és szívesen ad tanácsot. Mindenképpen próbáld ki!

OneBid – Az online fotó aukcióid

A modern OneBid aukciós platformot 2014-ben hozták létre. Megalakulása óta lehetővé teszi az élő online licitálást - nem csak a fényképaukciókon. Ügyfeleinknek kiváló kortárs festészet, könyvek és ősnyomtatványok, valamint órák aukcióit kínálunk. A különféle típusú gyűjtemények, például az érmék és a bélyegek szintén nagyon népszerűek. Az általunk kínált szolgáltatások minősége és weboldalunk funkcionalitása semmiben sem marad el a többi ilyen típusú külföldi weboldaltól – a OneBid ott van a világ legjobbai közt!