Színek
Címkék BETA info

Festészet - Internetes árverések Online licitálás

Az online festmények aukcióit a művészetszeretőknek és a művészet szakértői számára hoztuk létre a galériánkban. Ez mind a kortárs festmények, mind a világ művészei festményeinek kiemelkedő másolataira vonatkozik. Az aukciók nagyszerű lehetőséget kínálnak a világ minden tájáról származó kiemelkedő művészek egyedi festményeinek megvásárlására. Az aukciós oldalunkon elérhető festmények minden műfaj kedvelőinek ízlését kielégítik: nálunk kortárs, impresszionista, realista, absztrakt, mitológiai művészetet, valamint aktokat, csendéleteket, tájképeket és portrékat találhatnak egyaránt. Egyre népszerűbbek az online festészeti aukciók, főleg a lockdown óta. Sok tapasztalt művészeti galériát egyesítenek egy helyen, amelyek erőforrásokban egyedi, különleges alkotások találhatók. A valós idejű festészeti aukciók, amelyeken a világ bármely pontjáról távolról is részt vehetsz, igazi kényelmet jelentenek, miközben nem hanyagoljak meg az életbeli aukciók izgalmát.

Egyedi műalkotások – befektetés a jövőbe

A festészet aukciói egyedülálló lehetőséget kínálnak olyan művészek egyedi és különleges műalkotásainak vásárlására, akiknek munkáit a legjobb festészeti szakértők és kritikusok magasra értékelik. Online aukciós oldalunkon a festmény aukciók lehetőséget adnak a festészet legújabb trendjei, valamint a fiatal, tehetséges művészek karrierjének követésére. Weboldalunkon olyan kiemelkedő festményeket licitálhatsz, amelyek sok frissességet adhatnak magángyűjteményednek, tökéletesen kiegészítik bármilyen típusú enteriőr dekorációját, valamint tökéletes ajándéknak számítanak bármilyen alkalomra. A kiemelkedő fiatal művészek egyedi festményeibe való befektetés egyben befektetés a jövőbe és a tőkéd megsokszorozásának lehetősége is. A festészet aukciói lehetőséget adnak olyan egyedi festmények vonzó áron történő vásárlására, amelyeknek az értéke a jövőben csak növekedni fog.

Online festmények aukciói mindenki számára

Aukciós oldalunkon mindenki talál egyéni igényeire és preferenciáira szabott műalkotásokat. Részt vehetsz kortárs és ókori festmények aukcióiban. Az aktivisták és a közélet társadalmilag elkötelezett szereplői számára az alkotói tevékenység iránt szenvedélyes művészek festményeinek árverése egyedülálló lehetőséget jelent egy kiemelkedő műalkotás megvásárlására. A klasszika kedvelőinek festmény aukcióinkon kiemelkedő világművek replikái, illetve antik minták tükrében festett vászonfestmények, az ókori szobrászat ihlette festmények szerepelnek majd. Függetlenül attól, hogy miért szeretnéd új festményekkel bővíteni gyűjteményedet, nálunk papírra, vászonra vagy fára festett kis és nagy formátumú alkotásokat találhatsz. A kortárs online aukciók a barokk vagy a reneszánsz kedvelőinek is lehetőséget kínálnak egy egyedi festmény vásárlására, mivel sok fiatal kortárs művész még mindig olyan múltbeli korokból merít ihletet, amelyekben a legnagyobb és legkiválóbb művészek alkották alkotásaikat.

Onebid.hu - kényelmes online festészeti aukciók

Aukciós weboldalunk kényelmes, online festészeti aukciókat kínál - házadból ki se kell tenned a lábad, fel se kell szállnod a kedvenc kanapédról, hogy részt vegyél a legnagyobb művészházak valós idejű aukcióin. A OneBid festmény aukciói egyben garanciát jelentenek a kivételes festői színvonalú műalkotásokra és a szerzők kiemelkedő tehetségére is, hiszen együttműködünk az ország legjobb művészeti galériáival, ahol csak a legügyesebb, számos ország kritikusai által elismert művészek állítják ki alkotásaikat. A Képzőművészeti Akadémia legjobb végzettjei, valamint a különböző művészeti versenyeken rangos díjak és kitüntetések nyertesei által készített festmények aukcióit kínálunk számodra. Nálunk a festészeti árverések gördülékenyen, szakszerűen és biztonságosan zajlanak.